שלום,

קוראים לי אנסטסיה, וזהו סיפורה של סוכנות ליווי, אנחנו מספקים שירותי ליווי. מספקים שירותי ליווי בכל מיני דרכים וצורות. שירותי ליווי שלנו הם מליגה אחרת.

אני חושבת שאת תהיי תוספת נפלאה לחברה שלנו בתור השותפה החדשה שלנו. אפשר להתקשר אליך לפני סוף השבוע הזה ולהציע לך הזדמנות לספק שירותי ליווי לאחד מלקוחותינו?" חייכתי, "כן את יכולה, אנסטסיה". היא שלחה יד לכיסה והושיטה לי מעטפה קטנה אך עבה. "את נראית מאוד יפה היום, אבל תזדקקי להרבה יותר תלבושות לאירועי ערב יפים באותה מידה. אפשר להציע לך את המקדמה הזו כנגד רווחים עתידיים כדי לעזור בשיפורי המלתחה שלך?" כזאת מתוקה, הבחורה הזאת. "למה, תודה, אני אעשה קו דבורים לפלאזה ואדאג לזה מיד." "זה נפלא," אמרתי, והושטתי לה את זרועי כשטיילנו חזרה לכיוון המלון, ואל השרת כדי לאסוף את המכוניות שלנו. כשהמכונית שלי הועלתה, היא אמרה, "אני אתקשר אלייך הלילה. אני חושבת שיש לי לקוח יוצא מן הכלל שישמח מאוד לקבל את החברה שלך מחר בערב. אני אגיד לו שאת פנויה?" בלעתי חזק. זה זז ממש מהר. נשמתי עמוק. "בבקשה תודיעי לו שאשמח," אמרתי. "מעולה," אמרתי , אלגנטית מתמיד. "אנא צפי לשיחה שלי עם פרטים הערב." "נדבר אתך בקרוב," אמרתי, ונסעתי אל השמש של אחר הצהריים.

כשחניתי בפלאזה, פתחתי את המעטפה ומצאתי חמשת אלפים ₪ במזומן. כמעט נפלתי מהמכונית. פגעתי חזק בקניון היוקרתי ויצאתי משם עם כמה שמלות ערב לוהטות למדי, שמלות קוקטייל, כמה שמלות קז'ואל, מטען של נעליים וכמה הלבשה תחתונה משובחת. כשסיימתי, העברתי את ההלוואה שלה בסך חמישה אלפים והוספתי לזה אלף משלי. השארתי כמה מוכרות מרוצות מאוד בעקבותיי, אני יכולה להגיד לכם. יום חמישי הכי גדול שהיה להם אי פעם, אני בטוחה. ניחשתי שבאמת אצטרך להתחיל להרוויח קצת כסף כדי לצאת מכל החוב הזה.  כשהגעתי הביתה, זה בדיוק הסתיים לפרוק את ערימות השלל שלי מהמכונית אל המיטה שלי כשהטלפון הנייד שלי צלצל. זאת הייתה אנסטסיה.

"היי" היא אמרה בעליזות, "נהנית בקניות?" "בהחלט. החנויות המסכנות האלה הן רק שלדים של האני הקודם שלהן." היא גיחכה. "נהדר. אז… תני לי לספר לך על מחר בערב. שמו של הלקוח הוא דני. הוא בן שלושים וארבע, 5'11", תשעים קילו, בלונד/כחול. הוא הבעלים של אחד מעסקי האינטרנט האלה, איזו חברת הערכת נדל"ן או משהו כזה. הוא בחור נהדר, הוא רווק, ואנחנו מכירים אותו יותר משלוש שנים. איך זה נשמע עד כה?" זה היה הרבה יותר טוב ממה שציפיתי, אם כי קצת נדהמתי מגילו הצעיר. "הוא נשמע נהדר, אבל אני מבוגרת ממנו כמעט בשלוש עשרה שנים. זה די מפחיד".

אמרתי – "אל תדאגי בכלל בקשר לזה. רוב הלקוחות שלנו הם בשנות השלושים לחייהם. הלקוח הזה, כמו רוב הלקוחות שלנו, נהנה מחברתן של נשים אמתיות – הוא פשוט מעריץ אישה בשיא פריחתה. אף אחד מהצעירים האלה , טארטים לא בוגרים לבחור הזה. הוא בעיר לסוף השבוע כדי לראות לקוחות ולעשות עסקאות גדולות. הוא מגיע לעיר בארבע אחר הצהריים ויהיה בריץ בחמש וחצי. הוא רוצה לקחת אותך לארוחת ערב בשעה שבע בחדר האוכל – אז תחשבי על שמלת קוקטייל שהוא עשוי לאהוב." אמרתי, "וואו, בסדר, אז הנה, אני מניחה" גילו הצעיר של הלקוח היה קצת הפתעה, אבל הייתי המומה לשמוע שרוב הלקוחות שלו יהיו צעירים ממני. הרבה יותר צעירים…

"אל תדאגי" אמרתי, עם דאגה אמתית בקולי "את הולכת להצליח. הוא בחור נהדר, את אישה נהדרת – פשוט תהיי עצמך ותכבשי אותו. אני מאוד בטוחה בך, את תהיי נהדרת. פשוט תירגעי ותני לו להוביל ותיהני! הוא ילבש חליפה כחולה כהה ועניבה אדומה עם הסמל של אוניברסיטת תל אביב. הוא ימשיך שרפרף לידו פתוח בבר כדי שתוכלי למצוא אותו שם. נשמע טוב?." "כן" אמרתי, "אני אעשה כמיטב יכולתי. אשתדל לא לדפוק את הדייט הראשון שלי."…

מאמרים מומלצים