לילה טוב,

קוראים לי נורי, וזה הסיפור שלי על עיסוי אירוטי.

חברה שלי התקשרה אליי. היא זקוקה להרבה דברים, אבל בעיקר רק כדי להירגע. היא ידעה כמה אני נהנה לתת עיסוי אירוטי, היא שאלה אם אוכל לבוא אליה ולעזור לה להירגע קצת. אף פעם לא נתתי לחברה במצוקה לסבול, לקחתי כמה שמני עיסוי והלכתי קדימה. כשהגעתי אליה, אני מיד אומר שהיא זקוקה לעיסוי, לכל הפחות. פשוט יש לה את המבט הזה. אני יודע שהתרחיש הזה עלול לצאת משליטה במהירות, ואני לא רוצה לעשות שום דבר כדי להפריע לחברות שלנו. הצעתי לה לשתות כוס יין ולגשת אל הספה, בזמן שאני מחמם את שמן העיסוי. היא מפתיעה, ומודיעה שהיא מעדיפה בהרבה את המיטה. כשנכנסתי לחדר, היא שוכבת עם הפנים כלפי מטה על מיטתה, וסדין לבן דק מכסה את פלג גופה התחתון. "תבטיח לי, לא משנה מה יקרה, אתה לא תזיין אותי." אני בהלם מהפתיחות שלה, קצת עצוב מהמציאות, והקלה שסידרנו את זה. בידיעה שהגדרת כללי היסוד תעזור לה להירגע, אני מגיב במהירות: "אני מבטיח".

לקחתי קצת שמן חם והתחלתי להוציא את המתח מגבה. הידיים שלי מחליקות לאורך השרירים שלה, האצבעות שלי מוצאות את הקשרים שלה ופותרות אותם בכוח. עבודה על מיטה היא לא הכי קלה לעשות עיסוי אירוטי, אז זחלתי למעלה והתיישבתי על גופה, ואפשרתי למשקל שלי לנוח על התחת שלה. לא יכולתי שלא להתעורר מהיותי כל כך קרוב, כל כך אינטימי. העברתי את ידי עד לכתפיה, חפרתי בנקודות הלחץ בחלק האחורי של צווארה. האצבעות שלי עוקבות אחר האקורדים במורד צווארה. אני אוהב את תחושת השיער דרך האצבעות שלי, אז המשכתי למעלה ועיסיתי את הקרקפת שלה. אני מושך את גופי כלפי מעלה, עכשיו מונח קצת משקל על החלק הקטן של גבה. מתנועע, מנסה להסתיר את העוררות שלי. כמעט חשבתי שהיא ישנה בגלל שהנשימה שלה הייתה עמוקה וקצבית, אבל כשמצאתי את הנקודות הכואבות שלה, היא גונחת. לבסוף סיימתי לעסות אותה, ובשלב זה, אני מתקשה להתרכז בעיסוי שלה כי הגוף שלי דורש עיסוי משלו.

"הכול בוצע." אני לוחש לה לשמוע, שפתי מצחצחות את תנוכי אוזניה. "נו-אה," היא גונחת "זה היה רק החצי העליון. תסתובבי" חיוך עבר על פני. אני מתמרן מסביב ומושך בעדינות את הסדין כלפי מעלה לכיוון כתפיה. משכתי את זה אולי טיפה יותר גבוה ממה שהייתי צריך, רציתי שזה יקצר את הקמט של התחת שלה, אבל במקום זה הצלחתי לכסות אותו. "פאוק!" אני חושב לעצמי כשהבנתי שהיא לגמרי עירומה…

מאמרים מומלצים