קמגרה וגברים

סיפוריהם של גברים –

ככל שגברים מתבגרים, הם יכולים לפעמים להיתקל בבעיות, ובכן. . . להעלות את זה. הגלולה הקטנה המכונה קמגרה נוצרה למעשה עקב תאונה במהלך ניסוי רפואי לתרופה חדשה ללב. כשגילתה שהתרופה שלהם תזדקף לגברים, הם החליטו להטביע עליה תווית חדשה למטרה אחרת ממה שהיא נועדה במקור. קמגרה נחשבת למתנה משמים עבור גברים עם הפרעות זקפה, אבל כמובן שלכל הדברים הטובים יש מחיר.

בינואר 2018, גבר אמריקאי בן עשרים ושבע בשם רולנד רו ישב בנמל התעופה הבינלאומי של פוקט בתאילנד בזמן שהמתין לעלות על מטוס שייקח אותו לדרום קוריאה. אולי היו לו תכניות להצטרף למועדון שגובהו מיילים כשעלה על הסיפון, כי הוא התחיל לקחת מספר כדורי קמגרה בזמן שישב באזור ההמתנה. צעיר הנוטל קמגרה הוא כמעט אף פעם לא רעיון טוב. לכל הפחות, זה בדרך כלל מביא לזקפה שלא תרד שעות על גבי שעות. אבל הכדורים האלה לא רק עוררו את רולנד. הוא התחיל לאבד את שפיותו. הוא פשט את בגדיו ועירום לגמרי. בשלב מסוים הוא התחיל לעשות את צרכיו. כשמאבטחים ניסו לרסן אותו, הוא השליך לעברם את הקקי שלו. הוא התנהג כל כך מטורף שנדרשו שישה גברים כדי להחזיק אותו. רולנד יצא מזה בסופו של דבר. הוא הסביר שהוא לקח הרבה קמגרה והשתגע לגמרי. נראה שהוא לא זוכר את החוויה, אך הכול צולם במצלמות אבטחה.

בהתחשב בכך שיו הפנר חי עד גיל 91, והוא תמיד חי עם נשים מדהימות באחוזת פלייבוי, זה לא מפתיע בכלל שהוא לקח קמגרה במשך שנים. זה גרם לו לליקוי שמיעה חושי-עצבי פתאומי, מה שכנראה קורה לא מעט לגברים שמקפיצים את הכדורים הכחולים הקטנים כמו ממתקים. לטענת כמה ממאהביו לשעבר, הוא היה חירש לחלוטין באוזן אחת, והדרך היחידה שבה יוכל להבין מה מישהו אומר היא אם הם נשענים לתוך האוזן הטובה שלו ודיברו ישירות לתוכה.

מסתבר שיש לפחות ארבעים ושמונה מקרים נוספים של גברים שהפכו חירשים לחלוטין, והם הצליחו לאשר שזה נגרם מכדורים לשם זקפה אשר פוגעים באוזן הפנימית. היו מאות מקרים אחרים של גברים שהתחרשו בזמן השימוש בגלולה, אבל הראיות לא היו חד משמעיות. הפנר אמר שהוא מעדיף לקיים יחסי מין מאשר השמיעה שלו; גברים אחרים עשויים להרגיש כך…

מאמרים מומלצים