רוני והקוקסינליות

הלו הלו,

שמי רוני, ולא מזמן התוודעתי לקהילה של קוקסינליות. גיליתי כי קוקסינליות הן ממש אחלה. קוקסינליות הן כמו כולנו, מי יותר ומי פחות. וזה הסיפור המהמם שלי –

הבטתי מעבר לקצה המיני החדשה. זה היה כל כך מסודר…כסף, הדגם החדש, כולו גלגלים נוצצים ומושבים נוחים…חבל שזה לא שלי. הסתכלתי על הנערה הנוהגת, שהציצה בי. "תראה אם אתה מתכוון להעביר ביקורת על הנהיגה שלי קבל מכונית משלך" אמרה שולה, רק בחצי הלצה. פשוט חייכתי, כיוון שידעתי שהפסדתי בקרב הזה. יכולתי לנהוג, אבל לא היה לי אבא שהביא לו מכוניות נוצצות ויפות ליום ההולדת שלי. זה היה עוד לילה שיצאתי עם החבר המסוים הזה, ולעזאזל היא הייתה מראה יפה. היה לה עמוד ריקוד בחדרה, והיא עשתה שעה מוצקה בכל יום, ולא השאירה אף תפקיד של שומן על גופה. רחוק מהליגה שלי — אני הייתי רזה, ומתחת לגובה הממוצע, למרות שנראיתי חצי הגון בחליפה שלבשתי. היא לעומת זאת הייתה רזה, היו לה רגליים למות, גוף רזה, ולבשה שמלת מיני שחורה. במילים אחרות – מהמם מוחלט. ללא ספק אחת הבחורות הכי לוהטות שהכרתי, ואז רק דרך העבודה!

החבר'ה כולם חיבבו אותה, אבל החלק הגרוע ביותר היה כנראה העובדה שהיא הייתה ממש מקדימה ברוב הנושאים, וכשהיא ראתה בו 'חבר', היא התחילה לדבר אתי על סקס. כל הזמן. פעם, היא לחשה באוזניי ישר "אלוהים, אני צריכה זין". אני כמעט גמרתי במכנסיים שלי במקום, והזקפה שלי נמשכה הרבה זמן. קשה כשאתה עובד על רצפת חנות בסופרמרקט.

פעם נוספת, היא דיברה על איבר מיני שראתה פעם שהיה בגודל האמה שלה, ואני דיברתי בטיפשות על אחד מסיפורי המין היחידים שלי, שכן ההפחדה על אופייה חסר הדאגות לכאורה שלה גרמה לי להרגיש מעט מדוכא. על החוויות המינימליות שלי. ברגע אחד, היא כינתה אותי בצחוק 'סלוט', מה שנקלט במהרה על ידי שלישיית חבריה. תמיד צחקתי על השיחות האלה כאילו לא הייתי מוטרד כמובן, אבל האמת היא שלא היו לי כבר כמה זמן. המחשבה לאחור דיכאה אותו מעט, אז דחפתי את זה מדעתי ופניתי לראות את גוש הדירות הקטן שאליו הם הגיעו.

היא נכנסה לפינת חניון המיני, צפצפה בצופר וכיבתה את המנוע. "הולכת לקחת עידנים" היא אמרה וגלגלה את עיניה. "אל תדאגי, מניח שנקבל קצת זמן איכות ביחד" עניתי, לפני שהתכווצתי פנימה לנוכח הסרבול המצחיק. היא הביטה בי בצורה מוזרה לפני שהשיבה "תאמין לי, אתה לא יכול להתמודד עם זה." היא הסתובבה להסתכל אחורה על הדירות והותירה אותי חסר חשק לגבי כוונתה. החלטתי לעבור על זה והשבתי, "הא, טוב מניח שזה הקש האחרון, אני מתגרש ממך, כל מה שנשאר זה סקס הפרידה ואני אאסוף את הדיסקים שלי!"

היא הסתובבה אליי שוב בשאלה. "אוי מותק, אם אתה מפלרטט איתי, עדיף שתהיה מוכן להשלכות." זה נאמר בצורה קלילה, אבל המבט שהיא נתנה בי לא היה ממש חם, והחלטתי שעדיף שלא אגיב…

מאמרים מומלצים